Virgin Radyo

Yorumlar

Hit müzik denince akla Radio Virgin gelir! Yabancı müzik dinlemeyi sevenler için ayarlanması gereken frekans Virgin Radio. Ayrıca sadece yabancı müzik yayınlamakla kalmaz tüm hit yabancı müzikleri sizlere sunar. Bu sayede tüm hit şarkıları, yaza damgasını vuracak şarkıları herkesten önce siz bileceksiniz. Radyo dinlerken bilinmeyen şarkıları dinlemek bazen insanı sıkabilir. Virgin Radio'da böyle bir şey imkânsızdır. Sürekli hit parçalar çaldığı için sizin de bilmediğiniz şarkıların denk gelmesi ve sıkılmanız en zor ihtimal.

Virgin radio sadece hit müzikler çalmakla kalmaz yanı zamanda yaptığı etkinlikler, yayınladığı radyo programları, konuk ettiği sanatçılar ve gruplar onların akustik performansları ile de fark yaratır. Alanında çok başarılı geveze, Bay J gibi radyo yayıncıları burada yayın yapmaktadır. Aynı zamanda üniversitelerin bahar şenliklerinde etkinlikler düzenlemektedir. Büyük firmaların organizasyonlarına da eşlik ederek büyük organizasyonlara adını yazdırmaktadır. Aynı zamanda yurtdışından gelen ünlü sanatçıların konserine olan biletleri ücretsiz olarak radyo yayınlarında dağıtmaktadır.

Virgin Radio 2008 yılında Türkiye'de yayına başlamıştır. Doğuş grubu eski bir radyoyu satın alarak Virgin Radio ile iletişime geçer ve yarı yarıya ortaklık ile Virgin Radionun Türkiye'deki serüveni başlar. Sadece müzikle değil aynı zamanda yaptığı etkinliklerle, yayınladığı programlarla da hit olan radyoyu sizlerde dinlemeli ve bu heyecana ortak olmalısınız.

Yıllardır pek çok radyoda yayın yapan, pek çok insan tarafından sevilen radyo programcısı Geveze artık Virgin Radio'da yayın yapmaktadır. Hafta içi her gün yayında olan Geveze ile gündemdeki haberleri yakından takip edebilirsiniz. Sabahları işe giderken canınız çok sıkılıyor ise mutlaka Geveze ile beraber bir sabah geçirmelisiniz. Yalnız bağımlılık yapabilir önceden uyaralım. Hafta içi her gün sabah 06:30'dan 10:00'a kadar yayında olan Geveze ile dünyadaki tüm haberleri öğrenebilir, aynı zamanda hayata dair değişik soruları ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Trafik bundan sonra sizin için sıkıcı olmayacak.

Yine çok ünlü olan bir diğer radyo programcısı Bay J'de hafta içi her gün Virgin Radio'da yayın yapmaktadır. Kadın erkek ilişkilerine farklı boyutta bakabilen, farklı yorumlamalar getirerek herkesin sevdiği radyo programcısı hafta içi 18:00'dan 20:00'a kadar sizlerle. Yine iş dönüşlerinizde Bay J dinleyerek sıkıcı, bunaltıcı trafikten keyif alabilirsiniz.

Eğlenceli radyo programcıları ile, büyük organizasyonları ile, üniversitelilerin şenlik programları ile, yayınladığı hit şarkılar ile sürekli en iyisi olan Virgin Radio ailesine siz de katılmalı ve siz de dinlemelisiniz. Bir dinledikten sonra vazgeçilmeziniz olacak Virgin Radio ile hayatınıza renk gelecek. Tüm hit şarkıları herkesten önce öğrenecek, ezberleyeceksiniz. Komik radyo programcılarını dinlerken işe giderken, okula giderken sıkılmayacak aynı zamanda gündemdeki tüm haberleri öğrenmiş olacaksınız. Böyle güzellikler sizi beklerken siz hala neden Virgin Radio dinlemiyorsunuz. Bağımlılık yapan radyo Virgin Radio dinlenmek için sizleri bekliyor.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257