Yorumlar

Her yöne hitap eden radyo Yön Radyo! Yönünüzü mü kaybettiniz? O zaman pusulanız burada! YÖN radyo!! Her zevke, her yaşa, her kulağa, her tarza hitap eden eşsiz müzikleriyle YÖN FM her an yanı başınızda!! Eğer "Ben rock müzikten başkasını dinlemem" diyorsanız, buyrun size YÖN ROCK! Yok ben alaturka severim diyorsanız, işte size YÖN ALATURKA! Türkü sevenlere YÖN TÜRKÜ! Etnik müzik hastalarına YÖN ETNİK! Bu kadar mı sandınız? HAYIR, daha bitmedi! YÖN ANATOLİA! YÖN KAMPÜS ve YÖN WORLD'le de herkesin kulak zevki için geliyoruz! Bizde alternatif çok! Seçmesi ise size kalmış sevgili dinleyenler!

Siz hiç bir radyodan yabancı bir dil öğrendiniz mi? Bir dil bir insan iki dil için ise buyurun size YÖN radyo! Çince öğrenmek isteyen herkesi Radyomuzu dinlemek için davet ediyoruz! Tek yapmanız gereken bizim sitemizde yön radyoyu tercih ederek pek çok alternatifi dinleyebilirsiniz.

Türkü sevenleri türkülerle buluşturma günü Perşembe günü. Her Perşembe Başak İkiz'in sunumu ile tüm güzel türküleri sizlere sunuyoruz. Perşembe günleri 16.00'da başlayan yayın ile türkülere doymak, sazın o güzel nağmesine kendini bırakmak isteyen herkesi bekliyoruz. 'bir yanım Anadolu' ile Anadolu'da olan yanınızın hasretini bizim sitemizde Yön Radyo ile giderin. Politikayı sevenler için Salı günleri sizi Yön radyo'ya bekliyoruz. Günümüzde yaşanan olayları, insanları, yeri geldiğinde eleştirerek, yeri geldiğinde yeni fikirler sunarak sizlere de yeni bakış açıları katmış oluyoruz. Salı günü 15.00'da siz de bu siteden Yön Radyo frekansını seçerek bizim fikirlerimize eşlik edebilirsiniz. Eski 45'lik şarkıları arayanlar için ise 'isli çıra' yayınımıza bekleriz. Hem eski 45'lik parçalar ile maziye gidecek hem de arada türkü dinleyerek ruhunuzu şenlendirebileceksiniz. Pazar günlerini farklı bir havada geçirmek isteyen herkesi Yön Radyo'ya bekleriz.

Haftanın 4 günü 'Geceyi Sana Yazdım' programı ile şiirlerinizi, yazılarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda istek parçalar ile sevdiklerinize büyük sürprizler yapabilirsiniz. Akşamları işte eve dönerken sıkılanlar için yön radyoda 'Az Bi'Dakka' programı ile eğlenceli bir dönüş zamanını kendinize hediye edebilirsiniz. Hafta içi her gün 18.30'da yayında olan program ile bundan sonra işten eve dönüşleriniz çok daha keyifli olacak. Ve siz sanatseverler için de 'Deniz'in Dalgası' programı tam size göre. Tiyatrodan sinemaya, sergi konser resim edebiyata kadar tüm alanların içinde bulunduğu bu konuşmada sanata doyacaksınız.

Her kişiliğe, her zevke hitap eden radyo programlarıyla büyük fark yaratan Yön radyo'da aradığınız şeyi bulamamanız imkânsız. Rock müzikten, türk sanat müziğine kadar her türlü müziğe ev sahipliği yapan bu radyo her yaşa, her kültüre hitap etmekte. Sanat dolu programları ile sizleri sanata boğacak, siyaset dolu programları ile ülkenin gündeminden haberdar olacaksınız. Sitemizde Yön Radyo'yu tercih ederek günlerinizi müzik ile sanat ile siyaset ile eski 45'likler ile dolu dolu geçireceksiniz.

Bu radyo açıldı mı?
EVET Hayır

Giriş Yap
Parolamı Unuttum
Kayıt Ol
Parolamı Unuttum

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257