Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR

Radyo Seymen DinleTürkiye’nin Lider İnternet Radyo Platformu: Radyofm.com
Radyo yıllardan beri insanlığın en önemli haberleşme araçlarından biri olmuştur. Bilgiye ulaşmakta en hızlı ve kolay yollardan biri olan radyo için aynı şeyleri müzik yayını için de söyleyebilir. Radyo yayınlarına erişmek çok kolaydır. Teknolojinin gelişmesiyle bu kolaylık internet radyosu kavramıyla bir adım daha öteye taşınmıştır. Ayrıca radyo yayınları olayları anında size aktarmada diğer haberleşme araçlarından çok daha önde olmuştur. İnternet radyonun bu tür özelliklerine özellik katmıştır. İnternet radyosu hizmeti sunan siteler çok fazladır. Bunlar arasında kaliteli radyo kanallarını barındıran, ara yüzü düzgün siteler bulmak ise zordur. Bu kadar çok sitenin olduğu bir ortamda Radyofm.com farkını 2005 yılından beri “Özgürce dinle diye!” sloganıyla belli etmektedir. Sitenin kendini bu kadar belli etmesinde etkili olan diğer bir faktör de Radyo Seymen gibi kaliteli radyo kanallarını site üzerinden erişime sunmasıdır.

Radyo insanlık tarihinde ekili olmuş en eski teknolojilerden biridir. Sadece müzik yayınlarıyla değil en kritik son dakika haberlerini radyo dinleyicilerine anında ulaştırabilen radyo, diğer bazı teknolojiler gibi kaybolup gitmemiştir. Tam tersine teknolojinin gelişmesi radyoyu daha önemli bir hale getirmiştir. Sabahın ilk ışıklarında artık insanlar alarmları yerine radyo ile uyanmayı tercih etmekte. Radyo programları da sabah saatlerinde buna göre yayınlarını yapmakta. Ayrıca kahvaltı sırasında da Ankara havası seven radyo dinleyicileri Radyo Seymen ile kahvaltılarına keyif katabilirler. Evden çıkmadan önce radyonuzdan dinleyeceğiniz hava durumu bültenleriyle gün içinde sürprizler ile karşılaşma olasılığınız azalacaktır. Evden çıktıktan sonra gitmeniz gereken yere giden kadar yine size radyonuz eşlik edecektir. Radyonuzdan haberleri takip edip gündemden ayrı düşmeyip çeşitli konulardaki tartışmaları dinleyebilirsiniz. Spor müsabakalarını takip ediyorsanız bunlarla ilgili spor programlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca radyo ile tuttuğunuz takımın maçlarını takip etmenizde mümkün. Bir çok radyo kanalı, belli günlerin belli saatlerinde şiir dinletileri ve radyo tiyatrolarını dinleyicileri ile buluşturmakta. Eğer sizde bu tür sanatsal aktivitelerden hoşlanıyorsanız radyo tam size göre demektir. Radyonuzu birbirinden eğlenceli dj’lerin yaptığı birbirinden güzel radyo programlarıyla bir eğlence merkezine çevirebilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey Türkiye’nin lider internet radyosu platformu Radyofm.com adresine girip kanalınızı seçmek.

Radyo Seymen 2010 yılından bu yana “Oynamaya Doyamayacaksınız!” sloganıyla Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından biri olmuştur. Radyo kanalı, İç Anadolu’nun bozlak ve halk müziğinin yanı sıra hareketli yerel şarkılara da müzik listesinde yer veriyor. Radyo Seymen aynı zamanda bünyesindeki eğlenceli dj’leri ile Radyofm.com’daki favori kanallarınızdan olmaya aday.

Radyofm.com u diğer internet radyosu platformlarından ayıran en önemli özellik diğer çoğu platformdaki gibi sadece radyo hizmeti vermemesidir. Radyofm.com da güncel müzik haberlerine de ulaşabilirsiniz. Sitenin zengin radyo listesinde istediğiniz kanalı bulmanız için siteye bir arama motoru ve yedi tane radyo kategorisi dahil edilmiş.