Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR
Aşkın Frekansı

Aşkın frekansı sloganıyla yayın hayatına başlayan ve buna uygun şekilde yayın hayatına devam eden Slow Türk ülkemizde slow müzik denilince akla ilk gelen radyo istasyonlarının başında gelmektedir. 95,3 frekansında ülkemizin birçok yerinde dinleyiciye ulaşan bu istasyon ile en güzel Türk slow parçalarını dinleme fırsatını elde edeceksiniz. İnternet üzerinden de kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu istasyon, slow müzik konusunda oldukça başarılı bir hizmet veren kaliteli bir radyo kanalıdır. Günün her saati, en güzel slow parçalarla sizleri buluşturan bu istasyon, sunucuları ve programcıları ile de sizin radyo keyfi yaşamanızı sağlamaktadır. Eskiden tek eğlence ve haber alma kaynağı olan radyolar, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte geri plana düşmüş olsa da, yine de birçok dinleyicinin tercih ettiği bir araç halindedir. Radyonun televizyona göre daha sıcak ve cana yakın durması, radyoculuğun yaşamasında oldukça önemli bir role sahiptir.
Slow Türk gibi kaliteli ve köklü radyolar, halen radyo alışkanlığınızı sürdürme konusunda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Son çıkan slow parçaları ve eski slow parçaları günün her saati dinleyebilme şansınızın olduğu bu istasyon, Türkçe slow müzik konusunda haklı bir üne sahiptir. Bu ününü kaliteli şarkı seçimlerine ve insanların ne dinlemek istediklerini bilmelerine borçlu olan bu radyo kanalı, o kanalı dinlediğiniz zaman size oldukça duygusal ve neşeli anları aynı anda yaşatabilmektedir. Slow müzik genellikle daha rahat dinlendiğinden ve insanı rahatlattığından dolayı insanlar tarafından sevilmektedir. Slow Türk işini en iyi şekilde yaparak, insanlara diledikleri huzuru ve rahatlığı sağlamaktadır. Çaldıkları birbirinden güzel slow parçalarla, dinleyicilerine oldukça güzel duygular yaşama şansını vermektedir. Günün her saatinde çaldıkları şarkılar ile sevdiğiniz müzik türünde kesintisiz bir dinleme keyfini sizlere sunan bu radyo kanalı, dinlenebilirlik açısından ülkemizin en önde gelen radyo istasyonlarından biridir. Slow müzik denilince ülkemizde birçok sanatçı akla gelmektedir. Hemen her sanatçının farklı dönemlerde çıkmış da olsa, birçok güzel slow parçası bulunmaktadır. Bu şarkılar, ne kadar eskirlerse eskisinler yine de etkilerini kaybetmezler ve dinlediğiniz zaman yine sizi duygulandırırlar.
Slow müzik denilince akla ilk olarak eski aşk şarkılarının gelmesi, o şarkıların daha samimi oluşlarından kaynaklanmaktadır. Herkesin dediği gibi eski aşklar giderek kaybolmaya başlamış, daha değişik şekilde aşk hayatları yaşanmaya başlamıştır. Bu değişimi şarkılara bakarak görmeniz bile mümkündür. Sıkı bir slow müzik dinleyicisiyseniz, aşk şarkılarının geçirdiği değişimleri de fark edebilirsiniz. Slow Türk eski veya yeni demeden en güzel Türkçe slow şarkılara yayınlarında yer vermektedir. Bu da dinleyicilere zengin bir müzik arşivinden yararlanma fırsatını sağlamaktadır. Böylece dinleyiciler, daha önce duymadıkları veya unuttukları birçok parçayı öğrenebilmekte veya hatırlayabilmektedir. Radyonun gücü de zaten burada saklıdır, sizi geçmişe götürürken yeniliklerden de haberdar olmanızı sağlayarak, önemli bir görev üstlenmektedir.