Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR
Türk Pop Müziğin Simgesi

Türkiye’nin ilk özel radyosu olma yönüyle, müzik ve radyo sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan Süper Fm yıllarıdır Türk pop müziğine verdiği önem ve değer ile bir simge haline gelmiştir. 20 yılı aşkın yayın hayatı bulunan bu istasyon, her dönemde Türk halkının isteklerini en iyi şekilde karşılamış, deneyimleri doğrultusunda onlara en kaliteli şarkıları dinleme fırsatını sunmuştur. Her tür ortamda dinleme şansınızın olduğu bu istasyon, ülkemizde pop müzik denilince akla ilk gelen istasyonlar arasındadır. Çalınan şarkıların sadece pop müzikle kalmayıp, farklı türlere de yer verilmesinden dolayı dinleyici kitlesi hayli sağlamdır. İlk özel radyo olmanın verdiği haklı gurur ile yayın hayatına başladığı günden beri kendini sürekli olarak geliştiren ve yeniliklere açık bir hale getiren bu istasyon, ülkemizde radyoculuk adına iyi bir şeylerin yapıldığı istasyonlar arasındadır.
Özellikle radyo jingle’ı ile hafızalarda yer etmiş olan Süper Fm her yaş grubundan insanın ortak olarak dinlediği nadir radyo kanalları arasındadır. Yılların deneyimini, gelişen teknolojinin verdiği tüm olanakları kullanarak daha iyi hale getiren bu istasyon ülkemizde 42 farklı noktada dinleyicisine kaliteli müzikler ile oldukça güzel vakitler geçirtmektedir. Yaptıkları programlar, konuk olan ünlü isimler ile radyodan alacağınız zevki arttırmaya yönelik elinden gelen her şeyi yapan bu istasyon, ülkemizde en çok dinlenilen istasyonların başında gelmektedir. Köklü bir radyo olması ve isminin sağlam bir marka haline dönüşmesi ile radyoculuk sektöründe kalıcılığını güçlü bir şekilde sağlamıştır. Türk popunun ve müziğinin eşsiz eserlerine her saat, dakika rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayan Süper Fm ülkemizde radyoculuğun gelişmesi konusunda da önemli bir rol oynamıştır. Kendisinden sonra açılan özel radyolara yol göstererek, çeşitli radyoların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu da radyoculuk sektörü için iyi bir şey olmuştur. Radyo dinleyicisi olmadan hiçbir şekilde hayatına devam edemeyen bir iletişim aracıdır. Sektördeki kalıcı istasyonların hepsinin belli bir dinleyici kitlesi vardır.
Radyoların sadık dinleyicilerine verdikleri önem, bir radyonun başarısı için oldukça önemlidir. Bu yüzden dinleyicilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için, en son teknolojiyi ve ekipmanı kullanmaktan çekinmeyen Süper Fm sadık dinleyicilerine en çok önem veren istasyonların başında gelmektedir. Her radyo dinleyicisine aynı önemi veren bu istasyon, radyo ile dinleyicinin bir bütün halinde olduğunu bilmekte ve ona uygun şekilde hareket etmektedir. Bu yüzden bu istasyonda dinlediğiniz programlar ve şarkılar, diğer istasyonlara nazaran daha kaliteli olmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyerek, yılların biriktirmiş olduğu deneyimden en iyi şekilde yararlanarak radyoculuğun nasıl yapılması gerektiğini herkese gösteren bu istasyon, ülkemizdeki en önemli radyo istasyonlarının başında gelmektedir. Oldukça uzun bir süredir yayın hayatına devam eden bu radyo kanalı, yayın hayatına istikrarlı bir şekilde devam etmesini dinleyicilerine ve kalitesine borçludur.