Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
radyofm
Durdur
YORUMLAR

TRT Fm DinleUzun yolculuklarınızda Trt Fm
Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından biri olan Trt Fm uzun yolculuklarınızda her zaman sizlerle. Bir şehirden başka şehre giderken radyoda kanal ararken her zaman çeken kanal Trt Fm olur. Yolculuklarınızda sizleri kendinizle baş başa bırakmaz her zaman sizi eğlendirmek için bir radyo tuşu kadar yakınınızda olur. Tüm her yerden çekmesinin nedeni tüm illerde ve ilçelerde frekansı bulunmaktadır. 24 saat canlı yayını sayesinde uzun tek başına yolculuklarınızda Trt Fm ile tek başınıza gibi hissetmeyeceksiniz.

Seviyeli radyo programları, seviyeli sohbetler, seviyeli yarışmalar arıyorsanız mutlaka Trt Fmi dinlemelisiniz. Her müzik tarzına uygun programları ile her yaş grubunun severek dinleyeceği radyo frekansı burası. Hafta içi her sabah 07.00’dan 10.00’a kadar sizlerle beraber olan program ‘memleket uyanıyor’ programıdır. Uğur PİRPİR, Feryal AZKARA sunumunda olan program ile yeni bir güne güzel uyanacaksınız. İşe giderken okula giderken bu programı dinleyerek yeni gününüzün güzel geçmesine sebep olacaksınız.

Hafta içi her akşam işten dönerken eğlenceli bir şeyler arıyorsanız ‘6 üstü müzik’ programı tam sizlere göre. Popüler müzik, rock müzik, yeşilçam şarkıları, yarışmalar, her on yılın nostaljisi, istekler, sanatçılarla ve dinleyiciyle sohbet, ikinci el şarkılar, canlı performans, alternatif müzik yapan gruplar, yeni çıkanlar, hiç unutulmayanlar ile her güne değişik programla karşınızda. Hafta içi her gün ‘Şarkısını söyle’ yarışması ile sizlere eğlenceli vakit geçirmekte idealı olan program Trt Fm’de.

Sadece hafta içlerinde değil hafta sonlarında da değişik ve eğlenceli programları ile karşınızda. 18.00-20.00 saatleri arasında ‘yol manzaraları’ programı ile yolculuklarınıza eşlik etmek için sizlerle. Yolcululuklar ile ilgili alınması gereken önlemler, yolların durumları yolculuğa ait ne varsa hepsini konuşarak zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğer bu program bittiğinde sizin yolculuğunuz hala bitmediyse ‘kuzey rüzgârı’ programı sizlerle. Karadeniz yapımı olan bu radyo programında fıkralar, dinleyici istekleri, e postaları, ilginç ve komik haberler, ilginizi çekecek metinler ile karşınızda olacak. Anlatılan fıkralara gülerken aynı zamanda dinlediğiniz metinler ile düşüneceksiniz. Arada koyduğu müzikler ile de eğlenceli bir yolculuk ve zaman geçireceksiniz.

Hafta sonunu cumartesiyi pazara bağlayan günde kimsenin canı uyumak istemez. Fakat bu geçen zamanın da dolu dolu geçmesini isteyenler için ‘’Cumartesi’den Pazar’a’’programı sizlerin sunumunda. Şair ve yazar konuklarıyla, yeni çıkan kitaplar ve şiirler üzerine konuşmalarıyla, en iyi müzikleriyle geçen vaktiniz hem çok bilgi dolu hem de çok güzel geçecek. Zaman zaman alanında uzman kişilerle meslekler hakkında konuşulacak tartışılacaktır.

Trt radyo ile uzun yolculuklarınız çok daha güzel geçebilir. Eğer bir ilçede oturuyorsanız Trt Fm ile günlerinizi daha eğlenceli geçirebilirsiniz. Her yerde çeken özelliği ile her nerede olursanız olun sizlerle beraber olan Trt Fm radyo programları ile günlerinizi güzel geçirmek için çok güzel programlarla sizlerle